Guardiola: E preferoj seksin më shumë se punën e trajnerit


09/11/2018

Alves, i cili ka fituar dy tituj të Ligës së Kampionëve me Guardiolan në Barcelonë, i ka bërë këtë komente në dokumentarin e Barcelonës “Merre topin, pasoje topin”, transmeton Gazeta Express.

“Deri më tani e preferoj seksin më shumë”, ka bërë shkak Guardiola në komentet e Dani Alvesit.

“E shoh një listë të madhe që nuk e pëlqen punën time, dhe një listë tjetër që e donë punën time, dhe Dani Alves është njëri prej tyre që e do punën time”. /Gazeta Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart