Gazidis, gjithnjë e më parën Milanit


12/09/2018

Sipas Gazzetta dello Sport, shefi ekzekutiv i Arsenalit është shumë afër që ti bashkohet AC Milanit.

Shefi i Gunners ka një lidhje të mirë me pronarët e rinj të Milanit dhe do ti ndihmonte shumë ata që t’ia dalin sa më mirë me rregullat për fer playin financiar.

Raporti thekson se dy skuadrat janë shumë afër arritjes se një marrëveshje, me Gazidisin që thuhet se ka vendosur të largohet nga Londra, pavarësisht se do të merrte një rrogë shumë më të vogël në Milan sesa e ka në Arsenal. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart