Fotografi e rrallë e Majlinda Kelmendit pas triumfit historik (Foto)


08/08/2016

Xhudistja Kosovare, Majlinda Kelmendi, do ta mbajë mend gjatë datën shtatë gusht, kur triumfojë në finale të Lojërave Olimpike.

Tashmë kemi parë foto të shumta të saj me medaljen e artë olimpike, por kjo më poshtë është një fotografi e rrallë.

Majlinda është fotografuar në ballkonin e hotelit e të saj nga Fshati Olimpik në Rio duke mbajtur në dorë medaljen e artë olimpike.

Majlinda dukej tejet e lumtur, kuptohet realizoi ëndrrën e saj fëmijërore dhe bëri krenarë gjithë shqiptarët. /Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart