Formacionet e mundshme: Barcelona-Sociedad (FOTO)


09/05/2015

Luis Enrique dhe Davide Moyes tashmë kanë bërë gati skuadrat për ndeshjen e sonte e cila do të zhvillohet nga ora 18:00 në kuadër të La Ligas.

E përditshmja sportive katalane, Mundo Deportivo, ka përpiluar formacionet e të dy skuadrave. Barcelona dhe Sociedad pritet të zbresin në fushë me këto formacione:

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart