Çartet Xhaka, reagon shumë keq pas zëvendësimit (Video)


11/06/2016

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka e ka pritur shumë keq zëvendësimin nga De Biasi në ndeshjen kundër Zvicrës.

Ai në bankën rezervë nuk ka pranuar që të përshëndet me lojtarët dhe e ka përplasur shishin e ujit në zhveshtore. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart