Boksieri shqiptar nga Zvicra, po përgatitet në Shqipëri


09/11/2018

I ka të zhvilluara 13 duele ku të gjitha i ka të fituara, 11 prej tyre i ka të fituara me KO. Sa i përket ligës profesionale në peshat e renda, Erzen Rrustemi është numër një para gjithë boksierëve shqiptarë në botë, shkruan Gazeta Express.

Në një video ai shihet se po kalon kohën në Shqipëri, ku po përgatitet me intensitet të lart për meçin e tij të radhës që ende nuk është e ditur se ku do të zhvillohet dhe kundër kujt. /Gazeta Express/   

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart