Bashkëshortja e sulmuesit italian shkëlqen në Instagram


06/12/2018

Bashkëshortja e futbollistit italian, Alessandro Matri, ka dizajnuar forma të ndryshme të linjës “I Am Bikini”, të cilat i ka treguar në Instagram.

Fotot që ka postuar Federica kanë entuziazmuar fansat e saj, duke konfirmuar faktin se mbetet një nga modelet italiane më të dashura për publikun.

Alessandro Matri në të kaluarën ka qenë sulmues i Milanit dhe Juventusit, ndërsa aktualisht është lojtar i Sassuolos. /SS/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart