Arrestohet një islamik i dyshuar për sulmin ndaj Borussia Dortmund (Foto)


12/04/2017

Autobusi me të cilin po udhëtonin lojtarët e Dortmund u godit mbrëmë nga tri shpërthime, transmeton Expess. Lëndime pësoi mbrojtësi spanjoll Marc Bartra.

Ndeshja mes Dortmundit dhe Monacos do të luhet sonte nga ora 18:45. /Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart