Anglia po e deklason Spanjën, shënohet goli i tretë


15/10/2018

Pas dy golave që u shënuan nga Sterling dhe Rashford, Sterling ka shënuar edhe golin e tretë në minutën e 38’të.

Anglia duket një skuadër tërësisht tjetër në këtë përballje dhe po i jep leksion skuadrës së Luis Enriques. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart