Allegri: Koha për të fituar në Evropë


11/10/2018

“Zonja e Vjetër” arriti deri në finale të Ligës së Kampionëve në vitin 2015 dhe 2017, ku u mposhtë nga Barcelona dhe Real Madridi, transmeton Gazeta Express.

“Pas fitimit të Scudettos shtatë herë radhazi dhe katër Kupa të Italisë, është koha që të fitojmë në Evropë, pasi ishim shumë afër më parë”, ka thënë Allegri.

Juventusi deri më tani i ka fituar 10 ndeshjet e këtij stinori.

“Cristiano Ronald? Mendoj se ai duhet të menaxhohet normalisht, si gjithmonë, duke ia bërë atij me dije se ne jemi afër ti”. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart