Alarmohet Bayern Munich, i lëndohet ylli i skuadrës


15/04/2018

Ai u largua seanca stërvitore e së dielës duke u bartur jashtë terrenit nga Franck Ribery dhe trajneri i portierëve Toni Tapalovi, transmeton Gazeta Express.

Lëndimi i tij, siç raporton Bild, vjen pasi kiliani mungoi në ndeshjen e dytë çerekfinale në Ligën e Kampionëve si pasojë e një shqetësimi në gju. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart