Spanja me shumë yje kundër Maltës - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

15/11/2019 20:20

Spanja me shumë yje kundër Maltës

Instant

Gazeta Express

15/11/2019 20:20

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Spanjës dhe Maltës

Pas 8 ndeshjeve në Grupin F, Spanja prin me 20 pikë, e ndjekur nga Suedia me 15 pikë, raporton Gazeta Express.

Dani Carvajal i Real Madridit është vetëm numër për Morenon, trajneri i Spanjës e ka inkuadruar Jesus Navasin para lojtarit të Los Blancos.

Spanja:

Malta: