Sonila Meço kryeministre? Neritan Ceka godet sërish: Ajo më pëlqen, por dhe Gent Zenelaj i mirë është


Gazeta Express
13 Qershor 2019 11:02

Politikani Neritan Ceka është shprehur se është pro qeverisë tranzitore. Madje ka zbuluar edhe emrat që duhet të ishin në krye të kësja qeverië tranzitore.

Sipas Cekës, që kohët e fundit është vënë në qendër të vëmendjes për deklaratën e mallkimeve, qeverinë tranzitore duhet ta drejtojë një gazetar i mirë.

“Sonila Meço është e mirë, ajo më pëlqen. Por edhe Gent Zenelaj do të ishte shumë mirë,”- tha Ceka.

Te fundit


Kthehu lart