Skriniar dhe Barbora më të lumtur se kurrë


Gazeta Express
20 Gusht 2019 23:53

Dashuria mes mbrojtësit të Interit Milan Skriniar dhe të dashurës së tij sllovake Barbora nuk është shuar aspak madje është bërë më e zjarrtë, pasi familja është shtuar me dy pjesëtarë të tjerë.

Nuk bëhet fjalë për 2 fëmijë pasi Barbora nuk është ende në një pritje të ëmbël, por me 2 qen.

Vetë modelja ka publikuar një foto në Instagram ku ajo dhe Skriniar janë në praninë e dy kafshëve shumë të bukura. “1 vit më pas në të njëjtin vend, por me dy dashuri më shumë”, shkruan Barbora.

Te fundit


Kthehu lart