Skeçe intime me Behar Merën, Rita Lati: Më vjen turp, nuk i shoh kurrë! I bëjë për para - Gazeta Express

Skeçe intime me Behar Merën, Rita Lati: Më vjen turp, nuk i shoh kurrë! I bëjë për para

Rozë

Gazeta Express

14/10/2019 13:21

Aktorja shqiptare Rita Lati e ftuar ditën e djeshme në programin “E Diell” ka treguar shumë detaje nga jeta e saj personale.

E pyetur nga gazetari Ervin Kurti, nëse ishte penduar për ndonjë nga skeçet e humorit që ka realizuar në të kaluarën, Rita iu përgjigj: “A ka? Sa ka thuaj më mirë. Ka aq shumë sa nuk di ku të futem. Nuk i shoh kurrë skeçet e mia”.

Rita u shpreh se kishte shumë nga skeçet e saj humoristike që i vinte turp t’i dëgjonte sërish por këto i ka bërë për shkak të pagesës së merrte se kishte nevojë për para.

“Jo më ka ardhur turp, por hapu dhé. E di si e ngushëlloj veten? Tak zarfi, dhe paguaja shkollën e Rozës.  Nuk shoh asgjë timen, sa budalliqe, nuk i dua”, tregoi aktorja.

Theksojmë se shumë skeçe intime Rita Lati i ka bërë edhe me aktorin e njohur Behar Merën.