S’ka të lënduar nga zjarri te Ministria e Drejtësisë, zjarrfikësi: Kishte panik për shkak të tymit

Ekipet e zjarrfikësve kanë intervenuar te Ministria e Drejtësisë në Prishtinë. Nga Policia e Kosovës kanë thënë për Gazetën Express se kishte zjarr në bodrumin e një objekti aty dhe se nuk ka asnjë person të lënduar. “Sot rreth orës 16:00, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në bodrumin e një objekti, në rrugën … Continue reading S’ka të lënduar nga zjarri te Ministria e Drejtësisë, zjarrfikësi: Kishte panik për shkak të tymit