S’ka fitues e as gola pas 90 minutave në finalen Kroaci-Spanjë - Gazeta Express
string(61) "ska-fitues-e-as-gola-pas-90-minutave-ne-finalen-kroaci-spanje"

S’ka fitues e as gola pas 90 minutave në finalen Kroaci-Spanjë

Futboll

Gazeta Express

18/06/2023 22:36

Ka përfunduar koha e rregullt e finales së Ligës së Kombeve mes Kroacisë dhe Spanjës.

Rezultati pas 90 minutave ishte ai i fillimit, 0:0, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Pjesa e parë ishte e barazpeshuar dhe me pak raste të mira shënimi.

E në të dytën u krijuan më shumë raste, me Spanjën që pati dominim më të lehtë.

Mbetet të shihet nëse fituesi do të përcaktohet pas 30 minutave shtesë, apo penalltitë do të jenë vendimtare. /Gazeta Express/