Siguria nxiton të heqë banderolën e tifozëve gjatë ndeshjes Shqipëri- Moldavi, këto janë pamjet - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

11/06/2019 22:30

Siguria nxiton të heqë banderolën e tifozëve gjatë ndeshjes Shqipëri- Moldavi, këto janë pamjet

Ballina

Gazeta Express

11/06/2019 22:30

Gjatë ndeshjes mes Shqipërisë dhe Moldavisë në stadiumin “Elbasan Arena” disa tifozë kuqezi kanë shpalosur një flamur të madh  me mbishkrimin Rama ik.

Pas daljes së këtij flamuri, punonjësit e sigurisë kanë ndërhyrë dhe e kanë hequr nga stadiumi flamurin me mesazhin anti- Rama.