Si asnjëherë mëparë Olta Boka kërcen si e 'tërbuar' së bashku me të fejuarin e saj në dasmën e Erikut - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/08/2019 10:36

Si asnjëherë mëparë Olta Boka kërcen si e ‘tërbuar’ së bashku me të fejuarin e saj në dasmën e Erikut

Rozë

Gazeta Express

25/08/2019 10:36

Olta Boka është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jashtë saj me një vokal i cili është për t’u admiruar.

Së fundmi, këngëtarja Olta Boka ka dalë për herë të publikisht me të fejuarin e saj që është njëkohësisht edhe djali i ish-deputetit Shezai Rrozaj, Ivin. Dyshja kanë qenë të ftuar në dasmën e këngëtarit Erik Lloshi.

640-0-5c991a040bc85.jpg

Të dy të veshur klas duket se janë argëtuar në mënyrë të çmendur në këtë dasmë. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Olta Boka qesh dhe kërcen me të fejuarin e saj.

Dyshja së fundmi kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre 2-vjeçare. Këngëtarja është shprehur se nuk ka dashur ta bëjë publike më parë, pasi nuk donte që njerëzit ta njihnin Ivin si “i dashuri i Olta Bokës”.

Olta Boka ne dasmen e Erik Lloshit me te fejuarin on Vidnews.