Shtresë dysheku përgjysmë ma lirë, vetëm prej 4.5€ në muaj! - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

20/05/2019 11:00

Shtresë dysheku përgjysmë ma lirë, vetëm prej 4.5€ në muaj!

Lajme

Gazeta Express

20/05/2019 11:00

Përgjatë dekadës së fundit, madhësia e hapësirave banuese është zvogëluar drastikisht. Prej dhomave të bollshme, jetesa në ditët e sotme konsiston në apartmente më të vogla, ku shpesh herë gjumin detyrohemi ta bëjmë në divane dhe sipërfaqe tjera të pa rehatshme.

Zgjidhja për këto sipërfaqe është përzgjedhja e produkteve inovative. Dormeo, si ekspert i gjumit për vite me rradhë ju ka ofruar njerëzve në mbarë botën rehatinë kudo.

Edhe këtë vit, sjellim risinë më të re nga Dormeo – shtresën Silver, TANI pergjysmë me lirë, vetëm prej 44.95€ me mundësi pagese deri në 10 keste prej vetëm 4.5€/muaj. Thirr falas në 0800 100 44 ose KLIKONI KËTU për porosi online.


Pse shtresa Dormeo Silver është zgjidhja e duhur për gjumë të rehatshëm kudo?

Vetëm disa nga përfitimet e shumta që ofron shtresa janë:

  • Shëndrron divanin ,krevatin dhe çdo sipërfaqe tjetër gjumi në një hapësirë aq të rehatshme sa do të ju zë gjumi menjëherë.
  • Me 3 zona komforti ofron mbështetje për çdo pjesë të trupit (kokës, qafës, ijeve dhe këmbëve)
  • Ofron efektin e qetësisë & pushimit falë gjeneratës së re të sfungjerit Ecocell®
  • Përdoret kudo: në shtëpi (në divan, shtratin ku flini, futon, dysheme…), në shtëpinë e vikendit, në konvikt, apo në dhomën e mysafirëve.
  • Lehtë transportohet: mund ta merrni me vete në pushime, ta bartni nga një dhomë në tjetren etj.
  • Përbëhet nga materiale PREMIUM: e vetmja shtresë me përbërje prej fibrave të argjendit me efekt kundër baktereve, alergjeneve, grimcave të pluhurit dhe aromave të padëshiruara.
  • Sistem i ajrosjes AirX në pjesët anësore, në mënyrë të vazhdueshme rregullon temperaturën e trupit. Kjo do të thotë- ajrosje përfekte.

Dormeo ka dizajnuar shtresën për të gjithë, varësisht madhësisë apo  formës së trupit, por edhe në bazë të mënyrës se si flini. Në dispozicion në të gjitha dimensionet, shtresa e re Silver plus me 3 zona plotëson të gjitha nevojat e trupit tuaj për të gjitha grupmoshat!

Merr rehatinë e plotë, përgjysmë më lirë dhe me mundësi pagese prej vetëm 4.5€/muaj.