Shtëpisë së Turit dhe Orinës i ndodh hataja - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

16/09/2019 10:59

Shtëpisë së Turit dhe Orinës i ndodh hataja

Rozë

Gazeta Express

16/09/2019 10:59

Çifti shumë i dashur për publikun, Orinda dhe Turi e kaluan mbrëmjen e të dielës jashtë dhe në mesnatë kur u kthyen në shtëpi u shokuan nga ajo çfarë panë.

Turi dhe Orinda e gjetën shtëpinë rrëmujë, me letra të copëtuara e sende të hedhura.

“Guxoni dhe më lini vetëm herë tjetër”, shkruan Turi krah videos së postuar në Instastory.

Të gjithë këtë rrëmujë e ka bërë qeni i tyre, Rubi i cili i është bashkuar familjes së çiftit së fundmi.