Shqipëria në epërsi kundër Moldavisë - Gazeta Express

Shqipëria në epërsi kundër Moldavisë

Sport

Gazeta Express

11/06/2019 22:08

Shqipëria ka kaluar në epërsi kundër Moldavisë, në një ndeshje kualifikuese për Kampionatin Evropian, e cila po zhvillohet momentalisht në Elbasan.

Sokol Cikalleshi realizoi për epërsinë e Shqipërisë në minutën e 66-të, raporton Gazeta Express.

Kuqezinjtë dhe Moldavia po luajnë në një ndeshje të rundit të katërt të Grupit H kualifikues për EURO 2020