Shpërthim në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë të Veriut - Gazeta Express
string(56) "shperthim-ne-lagjen-e-boshnjakeve-ne-mitrovice-te-veriut"

Shpërthim në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë të Veriut

Lajme

Gazeta Express

07/12/2022 21:27

Një shpërthim po raportohet që sapo ka ndodhur në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicën e Veriut.

Burime të Gazetës Express treguan se shpërthimi u dëgjua në Lagjen e Boshnjakëve.

Lexo Edhe:

Gazeta Express ka tentuar të komunikojë me Policinë e Kosovës por të njëjtit nuk kanë kthyer përgjigje.

Kujtojmë se dje në Zubin Potok dhe Mitrovicë të Veriut pati shpërthime të njëpasnjëshme, por pa pasoja në njerëz.