Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

20/08/2019 8:56

Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz

Ballina

Gazeta Express

20/08/2019 8:56

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar sot në Kamëz, në rrugën Mujo Ulqinaku. Sipas informacioneve mësohet se nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Bëhet me dije se shpërthimi ka ndodhur në mesnatë dhe në banesë nuk ka pasur asnjë njeri.