Kthehu lart

Ushtrimet që mund t’i bëni edhe në shtëpi

Ushtrimet që mund t’i bëni edhe në shtëpi GazetaExpress

Ndoshta kurrë nuk ka qenë më e lehtë për të marrë këshilla lidhur me humbjen e peshës ose mënyrat se si të ushqeheni shëndetshëm, transmeton Klan Kosova.

Kjo për arsye se në rrjetet sociale çdo ditë qarkullojnë video nga më të ndryshmet ku mund të merrni këshilla për të qenë sa më në formë.

30 minuta nuk janë shumë që t`i ndani nga koha juaj dhe të nisni ushtrimet për ta kthyer trupin në formën e duhur.

Kjo bëhet përmes disa ushtrimeve të cilat mund t`i kryeni pa problem edhe në shtëpi.

    Data: 09 Mars 2018 00:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera