Shkoi në koncert e s'u kthye kurrë, 19-vjeçarja gjendet e vdekur në rrugë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

20/09/2019 23:35

Shkoi në koncert e s’u kthye kurrë, 19-vjeçarja gjendet e vdekur në rrugë

Lajme

Gazeta Express

20/09/2019 23:35

Një 19-vjeçare është gjetur e vdekur në rrugë në Britani.

Keeley Bunker shkoi të ndiqte një koncert, por nuk u kthye kurrë në shtëpi.

Ajo u nda nga shoqëria rreth orës 4:00 të mëngjesit, dhe i humbi kontaktet me të gjithë.

Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për vrasje. Policia ka arrestuar një 19-vjeçar.