Shkaku i vajzës, Irina nuk ndahet nga Bradley


Gazeta Express
12 Qershor 2019 22:48

Irina Shayk “do të kalojë kohë me ish të dashurin e saj Bradley Cooper, për shkak të vajzës Lea”, pasi që mirëqenia e fëmijëve është top prioritet

Irina Shayk dhe Bradley Cooper do të vazhdojnë që të jenë prapë bashkë për shkak të vajzës së tyre Lea.

Një burim i ka thënë People që çifti, të cilët janë ndarë pas katër viteve së bashku, do të kalojnë kohën “si familje” për fëmijën.

“Për mirëqenien e Leaas, ata do të kalojnë kohë s’bashku si një familje”, ka thënë një burim për këtë portal.

“Për mirëqenien e Leaas, ata do të kalojnë kohë s’bashku si një familje”, ka thënë një burim për këtë portal.

“Bradley është një baba i mrekullueshëm. Ai gjithashtu ka qenë shumë i kujdesshëm në rritjen e vajzës së tij”. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart