Shikoni se si një grua goditet nga telat e rrymës 22 mijë voltësh dhe shpëton gjallë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

20/11/2019 19:50

Shikoni se si një grua goditet nga telat e rrymës 22 mijë voltësh dhe shpëton gjallë

Lajme

Gazeta Express

20/11/2019 19:50

Një grua ka shpëtuar mrekullisht me vetëm disa lëndime të lehta, pasi që u godit nga disa tela të rrymës që rranë përmbi të derisa ajo priste që të kalonte rrugën.

Malinee Ueerasuchart, ishte duke qëndruar përmbi trotuar kur një kabllo elektrike rra përmbi të.

Pamjet e kamerave nga një dyqan i afërm tregojnë të gjithë ngjarjen e cila ka ndodhur në Tailandë.

38 vjeçarja Malinee është në spital me lëndime të lehta.

Këto janë pamjet:

/Express/