Shijojeni të dielën, këto janë temperaturat për sot


Gazeta Express
19 Maj 2019 11:39

Sot mban mot kryesisht me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë edhe një erë e lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit lëvizin nga katër deri më 11 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 22 deri më 29 gradë celsius.

Në disa pjesë të vendit sot pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart