Shi dhe vranësira mesatare


Gazeta Express
16 Korrik 2019 10:25

Deri të enjten në orët e pasdites në Maqedoninë e Veriut do ketë mot të ndryshueshëm dhe jostabil me shfaqje të shpeshta të reshjeve të shiut dhe erës.

Pritet që nga e premtja dhe vikendi moti të stabilizohet përsëri me temperatura të larta, por përsëri do ketë mundësi për reshje të vogla të shiut.

Te fundit


Kthehu lart