Sherr për motive banale, 43 vjeçari shqiptar nxjerr pistoletën dhe qëllon mbi të riun


Gazeta Express
24 Maj 2019 18:15

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë të premte në një fshat të Kuçovës. Dy persona janë përplasr për motive të dobëta, teksa sherri ka degjeneruar në përdorimin e armës. Sipas njoftimit të policisë, i riu i idektifikuar me inicialet E.P ka qëlluar mbi një 32 vjeçar me inicialet D.B.

Njoftimi:

Kuçovë

Informacion paraprak

Sot rreth orës 16:45 në fshatin Fermë Partizani, Kuçovë, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi E.P, 43 vjeç, banues në Kuçovë, ka plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasin D.B, 32 vjeç.

Shtetasi D.B, mori mjekim në Spitalin Rajonal Berat dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe kapjen e autorit.

Te fundit


Kthehu lart