Sherr mes vajzave në Tiranë, 18-vjeçarja i ngul thikën të resë dhe zhduket

Një sherr mes dy vajzave ka ndodhur një ditë më parë në Tiranë, ku njëra ka përfunduar e plagosur me thikë në spital. Burime zyrtare bëjnë me dije se një 18 vjeçare me banim në kryeqytet është shpallur në kërkim pasi goditi me thikë një 20-vjeçare pas një sherri mes tyre duke e lënë të … Continue reading Sherr mes vajzave në Tiranë, 18-vjeçarja i ngul thikën të resë dhe zhduket