Shënohet edhe goli i dytë në ndeshjen Arsenal – Man United


Gazeta Express
10 Mars 2019 20:46

​Arsenali po fiton 2-0 ndaj Manchester United në “Emirates”.

Arsenali ka shënuar një tjetër gol në “Emirates” kundër Manchester Unite, dhe po fiton 2-0, raporton Gazeta Express.

Golin e dytë për vendasit e shënoi sulmuesi, Pierre-Emerick Aubameyang, në minutën e 69’ nga penalltia.

Kurse golin e parë e ka shënuar Granit Xhaka, në minutën e 12’/Gazeta Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart