Shembet dheu në rrugën Klinë-Gjakovë, pamje nga vendi i ngjarjes - Gazeta Express
string(63) "shembet-dheu-ne-rrugen-kline-gjakove-pamje-nga-vendi-i-ngjarjes"

Lajme

Gazeta Express

18/05/2024 9:53

Shembet dheu në rrugën Klinë-Gjakovë, pamje nga vendi i ngjarjes

Lajme

Gazeta Express

18/05/2024 9:53

Në rrugën Klinë-Gjakovë është shembur dheu.

Mediat lokale kanë publikuar pamje, ku shihet se si është shkatërruar rruga dhe se është e pakalueshme.

Lexo Edhe:

Nga Policia e Kosovës ende s’janë deklaruar për rastin.