Sfidon moshën, Jennifer Aniston vjen e zjarrtë në fotot e fundit - Gazeta Express

Sfidon moshën, Jennifer Aniston vjen e zjarrtë në fotot e fundit

Gazeta Express

09/05/2019 16:52

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston 14 vjet më parë përfunduan lidhjen e tyre pesëvjeçar dhe kohët e fundit rifilluar të shfaqen së bashku në publik duke shkaktuar kureshtjen e mediave, të cilët dëshironin të dinin nëse janë së bashku dyshja hollivudiane.

Së fundmi Aniston ka realizuar një fotosesion dhe padyshim që duket tejet provokative dhe seksi përkundër moshës që ka.

Bukuroshja kishte veshur një fustan të zi për trupi i cili i nxjerr në pah linjat e saj trupore përvëluese.

Ndryshe, Brad dhe Jennifer e nisën lidhjen në vitin 1998, ndërsa u martuan dy vite më pas (2000). Asokohe ishin ndër çiftet më të popullarizuara në Hollywood.

Martesa e tyre zgjati pesë vite dhe u shkurorëzuan në vitin 2005, kur Pitt veçmë e kishte nisur lidhjen me Angelina Jolie pas aktrimit në filmin e përbashkët “Mr. and Mrs. Smith”. Ai u nda me divën hollivudiane në vitin 2016. 

Image result for JENNIFER ANISTON
Jennifer Aniston Harper's Bazaar June/July 2019 Cover