Selena Gomez, po shndërrohet në një bukuroshe të kolme seksi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/04/2019 22:54

Selena Gomez, po shndërrohet në një bukuroshe të kolme seksi

Rozë

Gazeta Express

25/04/2019 22:54

Aktorja dhe këngëtarja  Selena Gomez është paraqitur me një fustan të zi në tapetin e kuq pas 10 muajve ku ajo qëndroi në një qendër rehabilitimi në Kaliforni

Të enjten këngëtarja e hitit “Fetish” ka bërë një paraqitje të madhe me një fustan të zezë derisa ajo ka bërë rikthimin e madh.

Aktorja e “The Wizards Of Waverly Place”, është paraqitur në ngjarjen “WE Day California”.

Në tapetin e kuq ajo ka pozuar për premierën e filmit “Transylvania 2”.

Por, duket se Gomez ka shtuar peshë pas daljes së saj nga një institut shëndetësor mendore ku ajo është shëruar pas problemeve që kishte me depresionin. /GazetaExpress/