Seksbomba filipinase godet përsëri, tregon gjoksin dhe trupin fantastik


Gazeta Express
15 Prill 2019 20:18

Modelja filipinase, Daphne Joy, duket se rinohet me kohën që kalon dhe bëhet më mahnitëse.

Duke zbuluar asetet trupore, Daphne ka pozuar si një ‘bombë’ e vërtetë në Instagram në fotot e fundit që ka postuar.

Ish e dashura e reperit “50 Cent” po ia rikujton atij se çfarë ka humbur dhe po e bën këtë duke u shfaqur superseksi.

Daphne vazhdon të jetë shumë joshëse, teksa tani i ka hyrë edhe biznesit duke nisur edhe linjën e saj të veshjeve online.


Te fundit


Kthehu lart