Salah merr kritika, shkaku i fotografisë me Alessandra Ambrosion - Gazeta Express

Salah merr kritika, shkaku i fotografisë me Alessandra Ambrosion

Sport

Gazeta Express

22/10/2019 23:48

Nga një idhull i padiskutueshëm në qëndër të kritikave. Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka pozuar për kopertinën e revistës GQ Middle East me topmodelen bukuroshe braziliane Alessandra Ambrosio, por një foto mund t’i kushtojnë shtrenjtë.

Ka mjaftuar një shkrepje që në drejtim të Salah të vërshojnë një lumë kritikash dhe polemikash nga sekti mysliman dhe ai konservator.

Fotoja e Salah i përqafuar me modelen braziliane është cilësuar si diçka e turpshme dhe si një fyerje publike.