Sa sensuale është Kimberley në fotot e fundit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/05/2019 22:34

Sa sensuale është Kimberley në fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

24/05/2019 22:34

Kimberley Garner ka hequr jelekët për të treguar pak gjoksin për shkak të këmishës së saj transparente, derisa ajo po e përcjell nga afër Festivalin e Cannes

Ajo kishte një paraqitje mbresëlënëse në tepihun e kuq, derisa po përcjell edicionin e 72-të të Festivalit të Filmit në Cannes.

Kimberley Garner nuk heziton të bëj këso paraqitje dhe e ka bërë këtë sonte (e premte) në Cannes.

Ish ylli i Made In Chelsea, ka treguar më shumë se duhet gjoksin e saj seksi. /GazetaExpress/