Ryva, plot glamur në fotot e fundit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/05/2019 22:07

Ryva, plot glamur në fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

22/05/2019 22:07

Ryva Kajtazi ka shkëlqyer në një fotosesion të ri

Këngëtarja Ryve Kajtazi ka filluar të aktivizohet kohëve të fundit.

Ajo ka realizuar një fotosesion kohëve të fundit në fustane luksoze. Ajo ka realizuar foto në fustane të kaltër dhe në ngjyrë portokalli.

Fotot janë të realizuara si pjesë e klipit më të ri të Ryvës, “Santorini”. /GazetaExpress/