Rrokulliset traktori, lëndohet një person në Kaçanik - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

18/08/2019 17:11

Rrokulliset traktori, lëndohet një person në Kaçanik

Lajme

Gazeta Express

18/08/2019 17:11

Një person nga Kaçaniku ka pësuar lëndime trupore pasi është rrokullisur me traktorin e tij

Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Strazhë të Kaçanikut, ku në momentin kritik viktima ishte duke e drejtuar traktorin dhe është rrokullisur

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.