Rritni pritshmëritë tuaja - është OPEL Corsa e re për vetëm 199 euro në muaj - Gazeta Express
string(74) "rritni-pritshmerite-tuaja-eshte-opel-corsa-e-re-per-vetem-199-euro-ne-muaj"

Rritni pritshmëritë tuaja – është OPEL Corsa e re për vetëm 199 euro në muaj

AutoTech

Gazeta Express

23/09/2022 11:23

Opel Siqani sjellë Opel Corsan e re për adhuruesit e këtij brendi të njohur ndërkombëtar. Për vetëm 199 euro në muaj dhe me mundësi 100% financimi nga banka, ju mund të bëheni pronar i këtij automobili magjik. Sasia e automobilave është e limituar.

TË GJITHË SYTË NË CORSA

Lexo Edhe:

Vëmendja e OPEL-it ndaj detajeve merr jetë në OPEL Corsa-n e re. Pamja e re dalluese përfshin një vijë moderne dhe një qëndrim dinamik në rrugë!

ENTERIER MË TË MIRË

Thekset e dizajnit të ri janë të dukshme në të gjithë brendësinë ergonomike të Corsa-s së re me ndriçim luksoz të ambientit si dhe me timonin me fund të sheshtë.

RROTAT ME STIL

OPEL Corsa e re kërkon vëmendje me dizajnin e saj. Kjo është arsyeja pse Opel vendos rrota elegante në modele të zgjedhura për t’ju çuar në qendër të vëmendjes!

OPEL DIGJITAL

Shijoni një sistem argëtimi dhe të lehtë për t’u përdorur, ndërkohë që qëndroni të fokusuar në rrugën përpara. Ekrani i plotë digjital ju informon për shpejtësinë, konsumin e karburantit dhe shumë më tepër, pikërisht aty ku ju nevojitet – para syve tuaj.

KAMERA PANORAMIKE 180°

Lëvizja mbrapa sapo u bë më e sigurt dhe më e lehtë, veçanërisht në qytet dhe në hapësirat e ngushta të parkimit. Kamera panoramike ofron një pamje 180° të pjesës së pasme të Corsa-s tuaj.

TEKNOLOGJIA NË GISHTAT TUAJ

Përjetoni një nivel të lartë lidhjeje me OPEL Corsa-n e re!. Corsa ofron një sistem Info-argëtimi me ekran me prekje 7” IntelliLink me Apple CarPlay™ dhe Android Auto™.

AIRBAGËT RRETH E  RROTULL

OPEL Corsa e re ofron gjithsej 6 jastëkë ajri (airbag), duke përfshirë jastëkët e ajrit të shoferit, pasagjerit dhe ata anësorë, për të kontribuar në sigurinë e përgjithshme të Corsa-s tuaj të re dhe pasagjerëve të saj.

Autoshtëpia Siqani – OPEL është i vetmi distributor dhe servis i autorizuar i Opel-it në Kosovë. Shitësit miqësor dhe të trajnuar do t’iu ndihmojnë që të zgjedhni lehtë një nga automjetet me paketën e pajisjeve të përshtatur për nevojat tuaja dhe njëkohësisht do t’ju udhëzojnë për sistemin më të mirë të financimit të blerjes së automjeteve, në përputhje me mundësitë tuaja financiare.

Për më shumë informata na gjeni në:
Website: https://www.siqani.com
Facebook: https://www.facebook.com/OpelSiqani/
Instagram: https://www.instagram.com/autoshtepiasiqani/
Telefoni: +383 44 244 004