Rrahmani fluturon dhe shënon gol atëherë kur po nderohej legjenda Fadil Vokrri - Gazeta Express

Rrahmani fluturon dhe shënon gol atëherë kur po nderohej legjenda Fadil Vokrri

Sport

Gazeta Express

14/10/2019 20:58

Kosova ka kaluar në epërsi kundër Malit të Zi dhe po fiton 1-0 në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ishte kapiteni i “Dardanëve”, Amir Rrahmani, ai që realizoi për 1-0 në minutën e nëntë, atëherë kur tifozët po nderonin legjendën, Fadil Vokrri, raporton Gazeta Express.