Rrahje brutale e mafies serbe në Novi Sad: Pamje të dhunshme nga përleshja me thika - Gazeta Express

Rrahje brutale e mafies serbe në Novi Sad: Pamje të dhunshme nga përleshja me thika

Lajme

Gazeta Express

16/09/2019 9:50

Damir Dado Mihajloviç, 37 vjeç, nga Novi Sad, u rrah dhe u godit me thikë të premten në orën 01:00 para një kafeneje në rrugën “Mise Dimitrijeviç” në Novi Sad.

Siç mund ta shihni në një video me të cilin Kurir ka sjellë, atleti Mihajlovic, i cili përndryshe është dhëndri i këngëtares Natasa Bekvalac, ishte ulur me një mik në një kafene.

Në një moment, tre burra rrethuan tryezën e tij dhe, sapo i vuri re Mihajlovic u ngrit nga tavolina, kështu që ai me siguri nuk do të shkaktonte “kaos” në kafene.

Ai bëri lëvizje me dorën e tij për t’u zhvendosur në një anë, pastaj njëri prej tre iu afrua dhe ata filluan të sulmojnë.

Nëse VIDEO nuk hapet më poshtë ju duke klikuar KËTU do t’i shihni ato në faqen zyrtare të Kurir. /gazetametro.net