Kthehu lart

Zyrtarja e PDK-së, i tregon Arban Abrashit si të fitojë zgjedhjet

Zyrtarja e PDK-së, i tregon Arban Abrashit si të fitojë zgjedhjet GazetaExpress

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte deputeti nga rradhët e LDK-së, Arban Abrashi. Në zgjedhjet e fundit lokale, Abrashi kishte kandiduar për të parin e...

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte deputeti nga rradhët e LDK-së, Arban Abrashi.

Në zgjedhjet e fundit lokale, Abrashi kishte kandiduar për të parin e Prishtinës, ku edhepse arriti të fitonte simpati nga qytetarët, nuk arriti të mundte Shpend Ahmetin për 300 vota.

Një “zyrtare” e lartë e PDK-së, i jep disa këshilla Arbanit sesi mund të fitojë zgjedhjet e ardhshme.

Për më shumë ndiqni emisionin:

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Maj 2018 23:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera