Kthehu lart

Zonja fantastike Tifanny na tregon çfarë super gjoksi ka

Zonja fantastike Tifanny na tregon çfarë super gjoksi ka GazetaExpress

Ylli i “Made in Chelsea”, Tiffany Watson ka treguar me në fund më shumë nga gjoksi i saj derisa është paraqitur në bikine në plazhet e Meksikës

Ajo është duke pushuar në këtë vend bashkë me shokun e saj nga “Made in Chelsea”, Frankie Gaff, pasi në mënyrë sensacionale e la këtë program.

E tani duket se ajo është duke kaluar kohën e saj në pushime në Tulum të Meksikës.

Biondja ka treguar format e saj fantastike derisa është argëtuar me shokët e saj në rërën e bardhë. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 20:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera