Kthehu lart

Zhadja ndryshon komplet lukun, nuk do ta njihni atë

Zhadja ndryshon komplet lukun, nuk do ta njihni atë GazetaExpress

Ishte seriali më i dashur për audiencën në mbarë botë, bëhet fjalë për telenovelën Kloni që theu shumë rekorde.

Që nga transmetimi i asaj telenovele, ka kaluar shumë kohë dhe aktorët që ishin pjesë e këtij seriali po punojnë në filma të rinj.

E aktorja kryesore në Klonin, (Zhade), Giovanna Antonelli tashmë po punon në një rol të ri.

Ajo kohëve të fundit po kujdeset shumë për pamjen e saj dhe duket në top formë. Aktoja braziliane ka shkurtuar flokët dhe ka ndryshuar lukun e saj. Shihni se sa ka ndryshuar ajo sot.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Dhjetor 2018 10:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera