Kthehu lart

Zbulohet më në fund çfarë e lidh Nora Istrefin dhe Noizyn

Zbulohet më në fund çfarë e lidh Nora Istrefin dhe Noizyn GazetaExpress

​Janë dy personazhe shumë të talentuar dhe padyshim ky talent dhe puna e përkushtuar e tyre kanë bërë që Nora dhe Noizy të jenë shumë të famshëm dhe të pëlqyer për publikun shqiptar.

Siç bën të ditur "Prive", Noizyn dhe Nora Istrefin së shpejti do i shohim me një bashkëpunim.
Kënga është ritmike, është shkruar nga Noizy dhe videoklipi do të realizohet së shpejti. Ky bashkëpunim i parë i dyshes do të publikohet muajin tjetër dhe me siguri do jetë një hit.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Mars 2018 10:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera