Kthehu lart

Zbulohet lidhja midis Leonard Bombaj dhe Blerina Bombaj

Zbulohet lidhja midis Leonard Bombaj dhe Blerina Bombaj GazetaExpress

Të gjithëve mund të na ketë shkuar në mend të paktën një herë kur kemi dëgjuar mbiemrin e tyre se çfarë lidhje mund të kenë me njëri–tjetrin.

Bëhet fjalë për aktorin Leonard Bombaj dhe dietologen Blerina Bombaj.

Leonardi i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në “TV Klan” ka treguar se ai dhe dietologia kanë lidhje familjare.
“Blerina është vajza e xhaxhait tim”- ka thënë aktori duke shuar kuriozitetin e mbiemrit të përbashkët.

Leonard Bombaj e ka nisur karrierën e tij si aktor me role protagoniste në disa filma, për të vijuar me një sipërmarrje të re siç është drejtimi i “Sirea Film”, shkolla e talenteve të vegjël, kryesisht në aktrim dhe këndim.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 14:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera