Kthehu lart

Zanfina Ismajli tregon si e ka lënduar motrën nga xhelozia

Zanfina Ismajli tregon si e ka lënduar motrën nga xhelozia GazetaExpress

Zanfina tregon një nga rastet si fëmijë 'sherri' që ka qenë.

Zanfina Ismajli ka qenë një fëmijë shumë energjik dhe pak më e llastuar se motrat e saj.

Me këtë rast, Zanfina ka treguar në emisionin 'Tour de cool' një rast kur e ka sulmuar motrën e saj Emën:

Intervista e plotë e Zanfinës në 'Tour de cool': TOUR DE COOL, Zanfina ismajli - 11.11.2018

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Nentor 2018 16:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera